Miniklerden Konservatuar’a Teşekkür Ziyareti

Miniklerden Konservatuar’a Teşekkür Ziyareti

0
587

Giresun Belediye Konservatuarı çalışmalarını farklı alanlarda sürdürmeye devam ediyor.

Giresun’da faaliyet gösteren Fındıkyurdu Anaokulu’nun Kirazlar Öğle Grubu Sınıfı’nın eğitim öğretim yılının başında başlatmış olduğu ‘Minik Eller Ezgilerle Buluşuyor’ adlı projesine Belediye Konservatuarı’ndan tam destek geldi.

Minik öğrenciler, projeye destek veren ve kendileriyle eğitim öğretim dönemi boyunca birlikte olan ve onlara enstrüman çalmayı, şarkı söylemeyi öğreten konservatuar öğretmeni Uğur Akar ve konservatuar şefi Muzaffer Aslan’ı ziyaret edip teşekkür ettiler.

Yapılan bu anlamlı ziyaretten konservatuar olarak memnun kaldıklarını ifade eden şef Muzaffer Aslan; “Konservatuarımız kendi bünyesi dışında, talep doğrultusunda okullarla işbirliği içindedir. Fındıkyurdu Anaokulu’nun talebi üzerine eğitim öğretim yılında, yapmış oldukları projelerine destek verdik. Bu imkânları bize sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Konservatuarımız her geçen gün büyüyor ve bu büyüme gün geçtikçe devam edecektir.” dedi.

Okul yöneticileri yapmış oldukları projeye destek veren Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya ve Belediye Konservatuarı görevlilerine teşekkür etti.