Hastanede Cinayet!

0
993

Şebinkarahisar Cezaevi’nden tedavi için Giresun Eğitim Araştırma Hastanesine getirilen mahkûm, hastanede polikliniklerin bulunduğu alanda onlarca kişinin önünde hasmı tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne muayene için getirilen bir mahkûm uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Şebinkarahisar Yarı Açık Cezaevi’nde kaldığı ve sağlık sorunları nedeniyle bugün öğle saatlerinde Giresun’daki Giresun Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen mahkûm Abdullah Gülle, hastane içerisinde asansöre bineceği sırada bir şahsın silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda vücuduna çok sayıda kurşun isabet eden Gülle hayatını kaybederken, olay yerinde 14 boş kovan tespit edildi. Saldırıyı gerçekleştiren Mehmet T. isimli şahıs güvenlik görevlileri ve polis ekipleri tarafından hemen gözaltına alınırken, olayın geçmişe dayalı kan davası nedeniyle yaşanan husumet sonucu işlendiği öğrenildi.

Kaynak: Yeşil Giresun